Eden's Garden logo

Wellness

Eden’s Garden je víc než jen relaxace

Navštivte náš unikátní wellness svět

Dejte odpočinout svému unavenému tělu ve finské sauně, otevřete si všechny póry v parní sauně a nasajte zajímavou vůni v sauně aromatické. A pokud budete chtít své tělo pouze jemně prohřát a nechat blahodárně působit na vaši dýchací soustavu mořskou sůl, navštivte naše tepidárium a solnou jeskyni.

Finská sauna

Ve finské sauně se generuje teplo ze saunových kamen umístěných přímo v sauně. V sauně se šíří horký vzduch, který poté ohřeje celé vaše tělo. Finská sauna dosahuje vysoké teploty při minimální vlhkosti. V kabině finské sauny buďte přibližně 15 minut, následně se jděte osprchovat a ochladit do sprchy, k ledové studni či vědru se studenou vodou.

Parní sauna

Pravidelná návštěva sauny a střídání teplot vede ke zvýšení počtu bílých krvinek v těle. Bílé krvinky jsou zásadní pro odolnost těla vůči okolním bakteriím a virům. Mimo to se vám také v parní sauně otevírají kožní póry a zbavujete se odumřelé kůže. Parní sauna je díky své vysoké vlhkosti rovněž prospěšná pro pročištění dýchacích cest.

Doporučujeme

Aroma sauna

Aroma sauna je v podstatě tradiční Finská sauna. Největší rozdíl poznáte, když se nadechnete, protože v aromatické sauně se šíří aromatická esence, která je dávkovaná automaticky na rozžhavené lávové kameny. Příjemné výpary pak prostupují celou saunou a příznivě působí na vaše psychické rozpoložení.

Jacuzzi

Jacuzzi je v podstatě označení pro hydromasážní vířivou vanu. Jedná se o jeden z nejlepších prostředků k rychlému uvolnění těla, znovudobití energie a odstranění stresu a napětí. Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel. Masáž zajišťují výkonná vzduchová a vodní čerpadla. Vířivka vás udrží v optimální teplotě nejenom v zimních měsících.

Solné tepidárium

Solné tepidárium je nedílnou součástí našeho wellness. Jedná se o místnost, kde můžete příjemně nahřát vaše tělo teplem, které sálá ze speciách lehátek a vyhřívaných stěn. Do vzduchu se zároveň vypouští kyslík a vše je umocněno nahřátou solí, která se uvolňuje do vzduchu. Toto místo ocení nejenom lidé s dýchacími potížemi.

Privátní místnost se saunou a minibarem

Objevte kouzlo saunování v nerušeném soukromí pro dva. Zveme vás do privátní místnosti, která je vybavena pohodlnými lůžky, soukromou saunou, sprchou a toaletou. V rámci ceny privátu je možný vstup i do veřejné části wellness s ostatními saunami a jacuzzi. Užijte si nikým nerušený zážitek a objednejte si váš oblíbený drink.

Ceník wellness v Grandior Spa

90 min
120 min
Sauny, jacuzzi, solné tepidárium, relax zóna
499 Kč
669 Kč

Každá hodina navíc = 350 Kč.

Rezervace

Online rezervace

Pohodlně rezervujte ze svého mobilu, tabletu nebo počítače.

Recepce Grandior Spa

Přijďte za námi na recepci v hotelové hale.

+420 734 739 973

Kdekoliv jste, zavolejte nám.

5295

Z hotelového pokoje Grandior nám volejte přímo.